RD Opava - upuštěno od dražby z důvodu zaplacení

číslo dražby:ND356
Začátek dražby:9.7.201409:30:00
Konec dražby:9.7.201409:45:00
Čas serveru:
Nejnižší podání:860 000 Kč
Minimální příhoz:10 000 Kč
Do konce dražby:
Účastníků dražby:
Nejvyšší podání:bez příhozu
Aktuální dražitel:
Kraj:Moravskoslezský
Okres:Opava
Nejnižší podání:860 000 Kč
Začátek dražby:9.7.201409:30
Konec dražby:9.7.201409:45

Předmětem dražby je podsklepený (pravděpodobně zcela podsklepený) dům s jedním nadzemním podlažím a sedlovou střechou, nejspíše bez vybaveného podkroví. Půdorys zastavěné plochy je obdélníkový, s podélnou oso v orientaci východ-západ. Hlavní vchod do domu je v úrovni 1.NP ze dvora na severní straně domu. Půda je přístupná pravděpodobně zevnitř domu. Celková výměra pozemků dle LV je 918 m2.

Konstrukce a vybavení (s využitím fotodokumentace):
Základy kamenné, původní. Svislé nosné konstrukce zděné. Krov dřevěný se střešní krytinou z břidlicových šablon. Klempířské konstrukce. Vnitřní schodiště nebylo zjištěno. Stropy zřejmě dřevěné s rovným podhledem. Podlahové krytiny – keramická dlažba, PVC. Vnitřní omítky vápenné, hladké. Fasádní omítky, bez dodatečného zateplení. Dveře dřevěné náplňové. Okna dřevěná dvojitá. Bleskosvod se nevyskytuje.

Dům je nejspíš napojen na dálkový vodovod, kanalizaci, plynovod elektrickou síť. Ve dvoře je vlastní studna, způsob jejího využívání nebyl zjištěna. Vnitřní rozvody studené a teplé vody, kanalizace, plynu a světelné a třífázové elektroinstalace. Ústřední topení z plynového kotle. Ohřev vody z plynové karmy. Vybavení kuchyně – jednoduchá kuchyňská linka, plynovým sporák, digestoř. Vybavení soc. zařízení standardní – vana, umyvadlo, WC. Veškeré vnitřní vybavení v jednoduchém zastaralém provedení.

Dispoziční řešení:
Nebylo zjištěno. Předpokládá se byt velikosti 3+1.

Historie a stav:
Přesné stáří nebylo zjištěno, předpokládané stáří asi S = 80 roků. Dům je v udržovaném stavu, avšak bez provedených modernizací.