RD Odry - upuštěno od dražby z důvodu zaplacení

číslo dražby:ND358
Začátek dražby:9.7.201411:30:00
Konec dražby:9.7.201411:45:00
Čas serveru:
Nejnižší podání:825 000 Kč
Minimální příhoz:10 000 Kč
Do konce dražby:
Účastníků dražby:
Nejvyšší podání:bez příhozu
Aktuální dražitel:
Kraj:Moravskoslezský
Okres:Nový Jičín
Nejnižší podání:825 000 Kč
Začátek dražby:9.7.201411:30
Konec dražby:9.7.201411:45

Předmětem dražby je z malé části podsklepený dům se dvěma nadzemními podlažími a sedlovou střechou, s malým střešním vikýřem do dvora, s prostornou půdou, bez vybaveného podkroví. Půdorys zastavěné plochy je nepravidelný, kónický. Hlavní vchod do domu je v úrovni 1.NP z ulice Okružní na jihovýchodní straně domu. Příjezd ke dvoru a ke garáži je z ulice Pásová. Všechna podlaží domu (včetně sklepa a půdy) jsou přístupná po vnitřním schodišti. Celková výměra pozemků dle LV je 367 m2.

Konstrukce a vybavení:
Betonové základy. Svislé nosné konstrukce z kombinovaného zdiva s převahou plných pálených cihel, v tloušťce 80 cm. Krov dřevěný se střešní krytinou z falcovaného plechu. Klempířské konstrukce pozinkované. Vnitřní schodiště z tvrdého dřeva, do sklepa kamenné. Stropy dřevěné, s rovným podhledem. Ve sklepě strop klenbový. Podlahové krytiny – betonový potěr, betonová dlažba, keramická dlažba, lité teraco, dřevěná prkna. Vnitřní omítky vápenné, štukové. Fasádní omítky stříkané, neúplné, bez dodatečného zateplení, v ulici s keramickým obkladem soklu. Dveře dřevěné náplňové, do dřevěných zárubní. Okna dřevěná dvojitá. Bleskosvod se nevyskytuje.

Dům je napojen na dálkový vodovod, kanalizaci, plynovod a elektrickou síť. Vlastní studna se nevyskytuje. Dřívější žumpa byla zrušena. Vnitřní rozvody studené a teplé vody, kanalizace, plynu a světelné a třífázové elektroinstalace. Ústřední topení s radiátory se zdrojem tepla z kotle na plyn. Ohřev TUV plynovým ohřívačem. Vybavení kuchyně – jednoduchá kuchyňská linka, plynový sporák bez digestoře. Vybavení soc. zařízení – vana, umyvadlo, WC, keramické obklady.

Dispoziční řešení:
1.PP: schodiště, sklep
1.NP: chodba, schodiště, koupelna, WC, kuchyň, spíž, komora, pokoj
2.NP: schodiště, 3 pokoje

Historie a stav:
Přesné stáří nebylo zjištěno, předpokládané stáří asi S = 150 roků. Dům je ve stavu spíše zanedbané údržby s potřebou rozsáhlých stavebních úprav na jho další rekonstrukci a modernizace. Střešní krytina je zrezivělá, poškozená, dochází k zatékání dešťových vod.