RD Mladoňovice - upuštěno od dražby

číslo dražby:ND371
Začátek dražby:18.12.201810:00:00
Konec dražby:18.12.201810:15:00
Čas serveru:
Nejnižší podání:2 600 000 Kč
Minimální příhoz:10 000 Kč
Do konce dražby:
Účastníků dražby:
Notář:přítomen
Nejvyšší podání:bez příhozu
Aktuální dražitel:
RD Mladoňovice - upuštěno od dražbyRD Mladoňovice - upuštěno od dražbyRD Mladoňovice - upuštěno od dražbyRD Mladoňovice - upuštěno od dražbyRD Mladoňovice - upuštěno od dražbyRD Mladoňovice - upuštěno od dražbyRD Mladoňovice - upuštěno od dražby
Kraj:Vysočina
Okres:Třebíč
Nejnižší podání:2 600 000 Kč
Začátek dražby:18.12.201810:00
Konec dražby:18.12.201810:15
Předmětem dražby je samostatně stojící rodinný dům č.p. 135, který by zkolaudovaná v roce 2005. Jedná se o zděný nepodsklepený jednopodlažní dům s valbovou střechou a členitým půdorysem. Celková výměra pozemků dle LV je 1.456 m2. V domě je 1 bytová jednotka 4+kk s příslušenstvím. Jednotlivé místnosti včetně podlahových ploch jsou uvedeny u výpočtu věcné hodnoty. Základy jsou tvořeny betonovou izolovanou deskou. Stěny jsou z cihelných bloků, obvodové stěny mají tl. 45 cm. Stropy jsou železobetonové, v pokoji s kk jsou s viditelnými trámy. Krov je dřevěný vázaný. Střešní taška je pálená. Klemp. prvky jsou vícevrstvé. Vytápění je řešeno ÚT s el. kotlem. V pokoji s kuch. koutem je krbová vložka s horkovzdušným rozvodem. Ohřev teplé užitkové vody zajišťuje bojler. Kuchyňský kout je s linkou s dřezem, sporákem, varnou deskou a s odsáváním. Koupelna je se sprch. koutem, vanou, umyvadle a s WC. 2. WC je samostatné s umyvadlem. keramické obklady jsou v koupelně, na WC a u kuch. linky. Podlahy jsou plovoucí a s ker. dlažbou. Vnitřní dveře jsou náplňové s obložkovými zárubněmi. Vnější dveře jsou plastové typové. Okna jsou plastová s izol. dvojsklem. Vnitřní omítky jsou vápenné. Vnější omítky jsou dosud bez finální modifikované probarvené vrstvy. Sokl bude opatřen soklovou omítkou. Rozvody vody a dopadu jsou v plastu. Rozvody elektro jsou v mědi. Přípojky IS - voda napojena na obecní vodovod i na studnu přes domácí vodárnu, NN a kanalizace do domácí ČOV.
Údaje o popisu stavu předmětu dražby a o právech a závazcích na předmětu dražby váznoucích jsou uvedeny pouze podle dostupných informací a navrhovatel ani dražebník za nesprávnost takových údajů nenesou odpovědnost.
Předmět dražby se draží jak stojí a leží.