RD Kokory

číslo dražby:DD302
Začátek dražby:30.9.201510:30:00
Konec dražby:30.9.201510:45:00
Čas serveru:
Nejnižší podání:390 000 Kč
Minimální příhoz:10 000 Kč
Do konce dražby:
Účastníků dražby:
Nejvyšší podání:390 000 Kč
Aktuální dražitel:IMMO-1404
RD KokoryRD KokoryRD Kokory
Kraj:Olomoucký
Okres:Přerov
Nejnižší podání:390 000 Kč
Začátek dražby:30.9.201510:30
Konec dražby:30.9.201510:45

Předmětem dražby je nepodsklepený dům s jedním nadzemním podlažím a nepravidelnou sedlovou střechou, bez vybaveného podkroví, s možností vestavby obytného pokoje v půdním prostoru. Půdorys zastavěné plochy je (po vestavbě průchozí chodby) obdélníkový s podélnou osou v orientaci severovýchod-jihozápad. Hlavní vchod do domu je v úrovni 1.NP z ulice na severovýchodní straně domu. Půda je přístupná vnitřním schodištěm (z průchozí chodby). Celková výměra pozemků dle LV je 675 m2.
Konstrukce a vybavení:
Základy bez bližšího určení. Svislé nosné konstrukce ze smíšeného zdiva (z nepálených i pálených cihel). Krov dřevěný se střešní krytinou. Klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Vnitřní schodiště ocelo-betonové, nedokončené. Stropy s rovným podhledem. Podlahové krytiny z keramické dlažby a plovoucích podlah. Vnitřní omítky vápenné, hladké. Fasádní omítky stříkané, částečné, bez venkovních obkladů, bez dodatečného zateplení. Dveře dřevěné. Okna plastová izolační a dřevěná dvojitá. Bleskosvod se nevyskytuje.
Dům je napojen na dálkový vodovod, kanalizaci, plynovod a elektrickou síť. Ve dvoře je vlastní studna s ponorným elektrickým čerpadlem. Vnitřní rozvody studené a teplé vody, kanalizace, plynu a světelné a třífázové elektroinstalace. Ústřední topení a ohřev vody z kotle na plyn. Vybavení kuchyně – kuchyňská linka, plynový sporák, digestoř. Vybavení soc. zařízení – vana, sprchový kout, umyvadlo, WC. Vnitřní vybavení je v moderním provedení.
Dispoziční řešení:
1.NP: průchozí chodba, schodiště, chodba, WC, koupelna, kuchyň, pokoj
Na půdě je možnost vestavby obytného podkrovního pokoje.

Údaje o popisu stavu předmětu dražby a o právech a závazcích na předmětu dražby váznoucích jsou uvedeny pouze podle dostupných informací a navrhovatel ani dražebník za nesprávnost takových údajů nenesou odpovědnost.

Předmět dražby se draží jak stojí a leží.