RD Hovězí

číslo dražby:DD276
Začátek dražby:13.11.201410:15:00
Konec dražby:13.11.201414:30:00
Čas serveru:
Nejnižší podání:630 000 Kč
Minimální příhoz:10 000 Kč
Do konce dražby:
Účastníků dražby:
Nejvyšší podání:bez příhozu
Aktuální dražitel:
Kraj:Zlínský
Okres:Vsetín
Nejnižší podání:630 000 Kč
Začátek dražby:13.11.201410:15
Konec dražby:13.11.201414:30

Předmětem dražby je zčásti podsklepený dům se dvěma nadzemními podlažími (přičemž 2.NP je pouze v částečné, v přístavbě), bez vybaveného podkroví. Půdorys zastavěné plochy původně obdélníkový, po přístavbě ve tvaru písmene L. Hlavní vchody do domu jsou v úrovni 1.NP z ulice na jihovýchodní straně domu. Přístup do sklepa je zvenčí, ze dvora. Přístup do 2.NP je po vnitřním schodišti. Celková výměra pozemků dle LV je 9.222 m2.

Konstrukce a vybavení:
Původní základové pasy, u přístavby betonové. Svislé nosné konstrukce ze smíšeného zdiva (s převahou nepálený cihel), v tloušťce 45 cm. Krov dřevěný se střešní krytinou z plechových šablon. Klempířské konstrukce plechové. Vnitřní schodiště betonové, jednoramenné. Stropy dřevěné s rovným podhledem. Podlahové krytiny – betonový potěr, dřevěná prkna, keramická dlažba a PVC. Vnitřní omítky štukové, hladké. Fasáda s omítkami, bez dodatečného zateplení. Dveře dřevěné. Okna dřevěná dvojitá. Bleskosvod se nevyskytuje.

Dům je napojen na dálkový plynovod a elektrickou síť. Voda je odebírána ze studny umístěné mimo areál rodinného domu, na niž je napojeno celkem 8 rodinných domů. Oceňovaný rodinný dům je na trase tohoto společného vodovodu první. Na hranici pozemku je možnost napojení na dálkový vodovod, domovní přípojka však není provedena. Splaškové vody jsou svedeny do žumpy (vyváží se asi 1x za čtvrt roku). Brzy již bude možnost napojení na dálkovou kanalizaci, která je momentálně ve výstavbě. Vnitřní rozvody studené a teplé vody, kanalizace, plynu a světelné a třífázové elektroinstalace. Ústřední topení z kotle na tuhá paliva. Ohřev vody elektrickým bojlerem. Vybavení kuchyně podstandardní – malá kuchyňská linka, plynový sporák. Vybavení soc. zařízení podstandardní – vana a umyvadlo. Splachovací WC není. Používá se suchý záchod ve zděné kůlně.

Dispoziční řešení:
1.PP: kotelna
1.NP=1.byt: předsíň, koupelna (nefunkční), kuchyň, 2 pokoje
1.NP=2.byt: předsíň, koupelna, pokoj
2.NP=3.byt: předsíň, bývalá kuchyň, pokoj
Pro uživatele všech 3 bytů slouží společná kuchyň v 1. bytě a společná koupelna v 2. bytě.