RD Horní Benešov

číslo dražby:DD288
Začátek dražby:23.4.201510:30:00
Konec dražby:23.4.201510:46:09
Čas serveru:
Nejnižší podání:580 000 Kč
Minimální příhoz:10 000 Kč
Do konce dražby:
Účastníků dražby:
Nejvyšší podání:580 000 Kč
Aktuální dražitel:IMMO-1568
RD Horní BenešovRD Horní BenešovRD Horní BenešovRD Horní Benešov
Kraj:Moravskoslezský
Okres:Bruntál
Nejnižší podání:580 000 Kč
Začátek dražby:23.4.201510:30
Konec dražby:23.4.201510:46

Předmětem dražby je zčásti podsklepený dům se dvěma nadzemními podlažími (2.NP je podkrovní) a sedlovou střechou a střešními vikýři, s úplným vybaveným obytným podkrovím. Půdorys zastavěné plochy je nepravidelný. Hlavní vchod do domu je v úrovni 1.NP na severní straně domu. Všechna podlaží jsou propojena vnitřním schodištěm. Celková výměra pozemků dle LV je 566 m2.

Konstrukce a vybavení:
Původní základové pasy. Svislé nosné konstrukce zděné převážně z pálených cihel. Krov dřevěný se střešní krytinou z živičných šindelů. Klempířské konstrukce plechové pozinkované. Vnitřní schodiště do podkroví dřevěné. Stropy dřevěné s rovným podhledem. Fasáda s břízolitovými omítkami, bez venkovních obkladů, bez dodatečného zateplení. Vnitřní omítky hladké. Podlahové krytiny – betonový potěr, keramická dlažba, plovoucí podlahy. Dveře dřevěné náplňové do dřevěných zárubní. Okna dřevěná, z poloviny izolační, střešní okno. Bleskosvod se nevyskytuje.


Dům je napojen na dálkový vodovod, kanalizaci, plynovod a elektrickou síť. Ve sklepě je studna, která je však nefunkční a nepoužívá se. U domu je žumpa, ale dům je nyní napojen na dálkovou kanalizaci. Vnitřní rozvody studené a teplé vody, kanalizace, plynu a světelné a třífázové elektroinstalace. Ústřední topení z kotle na plyn nebo z kotle na tuhá paliva. Ohřev vody elektrickým bojlerem nebo kotlem na tuhá paliva. Vybavení kuchyně – kuchyňská linka, elektrický vařič, digestoř, bez sporáku. Vybavení soc. zařízení – vana, sprchový kout, umyvadlo, WC. Vnitřní krb (v předsíni).

Dispoziční řešení:
1.PP: schodiště, chodba, sklep (s klenbovým stropem)
1.NP: předsíň, chodba, schodiště, WC, koupelna, 2 kotelny, kuchyň, 2 pokoje
2.NP: schodiště, 2 pokoje (z toho jeden průchozí)

Historie a stav:
Dům pochází asi z roku 1930. Je v zachovalém stavebně technickém stavu, po částečné
modernizaci

Údaje o popisu stavu předmětu dražby a o právech a závazcích na předmětu dražby váznoucích jsou uvedeny pouze podle dostupných informací a navrhovatel ani dražebník za nesprávnost takových údajů nenesou odpovědnost.

Předmět dražby se draží jak stojí a leží.