RD Dolní Lánov

číslo dražby:DD307
Začátek dražby:17.12.201510:45:00
Konec dražby:17.12.201511:01:01
Čas serveru:
Nejnižší podání:780 000 Kč
Minimální příhoz:10 000 Kč
Do konce dražby:
Účastníků dražby:
Nejvyšší podání:780 000 Kč
Aktuální dražitel:IMMO-1418
RD Dolní LánovRD Dolní LánovRD Dolní LánovRD Dolní LánovRD Dolní Lánov
Kraj:Královéhradecký
Okres:Trutnov
Nejnižší podání:780 000 Kč
Začátek dražby:17.12.201510:45
Konec dražby:17.12.201511:01

Předmětem dražby je zčásti podsklepený dům se dvěma nadzemními podlažími (2.NP je podkrovní) a sedlovou střechou. Půdorys zastavěné plochy je obdélníkový s podélnou osou v orientaci sever-jih. Hlavní vchod do domu je v úrovni 1.NP od cesty na západní straně domu. Obě nadzemní podlaží jsou propojena vnitřním schodištěm. Sklep je přístupný zvenčí. Celková výměra pozemků dle LV je 3.187 m2.
Konstrukce a vybavení:
Původní základy, po dodatečném podřezání s vodorovnou hydroizolací. Svislé nosné konstrukce převážně zděné z pálených cihel v tloušťce 45 cm. Krov dřevěný se střešní krytinou z falcovaného plechu. Klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Vnitřní schodiště dřevěné. Stropy dřevěné trámové s rovným podhledem. Podlahové krytiny z betonového potěru, keramické dlažby, PVC a dřevěných prken. Vnitřní omítky vápenné, hladké, keramické obklady. Fasádní omítky stříkané, zčásti otlučené, bez venkovních obkladů, bez dodatečného zateplení. Dveře dřevěné. Okna dřevěná, převážně dvojitá.
Dům je napojen na dálkový vodovod a elektrickou síť. Vlastní studna se nevyskytuje. Splaškové vody jsou svedeny do žumpy. Vnitřní rozvody studené a teplé vody, kanalizace a světelné a třífázové elektroinstalace. Vytápění krbovými kamny s výměníkem tepla. Ohřev vody elektrickým bojlerem. Vybavení kuchyně – kuchyňská linka, sporák. Vybavení soc. zařízení – vana, umyvadlo, WC. Vnitřní vybavení je v moderním provedení.
Dispoziční řešení:
1.PP: sklep
1.NP: průchozí chodba se schodištěm, koupelna s WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem,
2 pokoje (jeden pokoj je samostatně přístupný z chodby, druhý z obývacího pokoje)
+ zadní chodba, WC, komora, dílna
2.NP: 2 pokoje (jeden je nedokončený), místnost pro koupelnu
V domě jsou 2 samostatné byty. Byt v přízemí je obývaný, jeden pokoj je od ostatní obytné části oddělen průchozí chodbu, která slouží také k přístupu do podkrovního bytu. V podkrovním bytě je zabydlen 1 pokoj, druhý pokoj, kuchyňský kout a koupelna čekají na dokončení.
Historie a stav:
Stáří domu od roku 1902. Hlavní konstrukční prvky dlouhodobé životnosti jsou původní, uvnitř domu proběhla částečná modernizace (např. schodiště, instalační rozvody, koupelna). Dům je tedy částečně modernizován, modernizace však není zcela dokončena.

Údaje o popisu stavu předmětu dražby a o právech a závazcích na předmětu dražby váznoucích jsou uvedeny pouze podle dostupných informací a navrhovatel ani dražebník za nesprávnost takových údajů nenesou odpovědnost.

Předmět dražby se draží jak stojí a leží.