RD Budětsko

číslo dražby:DD321
Začátek dražby:21.9.201611:00:00
Konec dražby:21.9.201611:15:00
Čas serveru:
Nejnižší podání:305 000 Kč
Minimální příhoz:10 000 Kč
Do konce dražby:
Účastníků dražby:
Nejvyšší podání:bez příhozu
Aktuální dražitel:
RD BudětskoRD BudětskoRD BudětskoRD Budětsko
Kraj:Olomoucký
Okres:Prostějov
Nejnižší podání:305 000 Kč
Začátek dražby:21.9.201611:00
Konec dražby:21.9.201611:15

Předmětem dražby je částečně podsklepený rodinný dům s jedním nadzemním podlažím a s částečným podkrovím pod sedlovou střechou a s jednou bytovou jednotkou o velikosti 3+kk půdorysného tvaru písmene L. Původní stáří rodinného domu je dle sdělení cca 120 roků. Rodinný dům po celou dobu životnosti procházel pouze běžnou údržbou. V roce 1975 byla provedena rekonstrukce koupelny a WC a k domu přistavěna garáž. Celková výměra pozemků dle LV je 431 m2.
V místě je možnost napojení na veškeré inženýrské sítě. Rodinný dům je napojen na elektrickou energii, vlastní studnu a hloubkovou kanalizaci. Na zahradě se nachází pouze okrasné dřeviny (thuje).
Stavebně technický popis:
Základy bez izolace proti zemní vlhkosti, svislé konstrukce zděné smíšené, stropy spalné, střecha sedlová, krytina taška pálená, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, vnitřní omítky VC hladké, fasádní omítka břízolit, schody dřevěné na půdu, dveře hladké plné, okna špaletová, podlahy v obytných místnostech betonové s PVC nebo deskami, podlahy v ostatních místnostech keramická dlažba, vytápění ÚT na tuhá paliva a krbová kamna, elektroinstalace světelná i motorová, vnitřní rozvod teplé i studené vody, zdroj teplé vody el. bojler, odkanalizování provedeno do hloubkové kanalizace, kuchyně vybavena el. sporákem, vybavení soc. zařízení - vana, umyvadlo, splachovací záchod. Ostatní prvky se nevyskytují.

Údaje o popisu stavu předmětu dražby a o právech a závazcích na předmětu dražby váznoucích jsou uvedeny pouze podle dostupných informací a navrhovatel ani dražebník za nesprávnost takových údajů nenesou odpovědnost.

Předmět dražby se draží jak stojí a leží.