id. 1/2 RD Holešov-Žopy

číslo dražby:DD296
Začátek dražby:26.8.201510:15:00
Konec dražby:26.8.201510:30:00
Čas serveru:
Nejnižší podání:415 000 Kč
Minimální příhoz:10 000 Kč
Do konce dražby:
Účastníků dražby:
Nejvyšší podání:530 000 Kč
Aktuální dražitel:IMMO-15102
id. 1/2 RD Holešov-Žopy
Kraj:Zlínský
Okres:Kroměříž
Nejnižší podání:415 000 Kč
Začátek dražby:26.8.201510:15
Konec dražby:26.8.201510:30

Předmětem dražby je id. ½ nepodsklepeného domu se dvěma nadzemními podlažími (2.NP je podkrovní) a sedlovou střechou. Půdorys zastavěné plochy je zhruba čtvercový, s přístavbou verandy k jihozápadní straně domu. Hlavní vchod do domu je v úrovni 1.NP ze zahrady přes verandu přistavěnou k jihozápadní straně domu. Podkrovní podlaží je nyní přístupné po venkovním schodišti a po střeše verandy (budoucí terase). Uvnitř domu je proveden stropní otvor ve stropě mezi 1.NP a 2.NP, který bude využit po montáži vnitřního schodiště.
Celková výměra pozemků dle LV je 1.261 m2.

Konstrukce a vybavení:
Kamenné a betonové základové pasy bez funkční hydroizolace. Svislé nosné konstrukce zděné v tloušťce do 50 cm. Krov dřevěný se střešní krytinou z plechových šablon. Klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Vnitřní schodiště se nevyskytuje, venkovní schodiště ocelové. Stropy dřevěné s rovným podhledem, na nichž je provedena samonosná železobetonová stropní deska. Fasáda s dodatečným zateplením, s fasádními omítkami, bez venkovních obkladů (zčásti nedokončená úprava). Vnitřní omítky vápenné štukové. Podlahové krytiny z betonového potěru a podlahových textilií, keramické dlažby a dřevěných prken. Okna plastová izolační. Dveře dřevěné hladké plné do ocelových zárubní. Bleskosvod instalován.
Dům je napojen na dálkový vodovod, kanalizaci a elektrickou síť. Vlastní studna, s nefunkční mechanickou pumpou, s domácí vodárnou v garáži, používaná pouze pro užitkovou vodu na zalévání. V místě je možnost napojení na dálkový plynovod, domovní plynová přípojka však není provedena. Vnitřní rozvody studené a teplé vody, kanalizace, plynu a světelné třífázové elektroinstalace. Podlahové topení elektroodporové. Ohřev teplé užitkové vody elektrickým bojlerem. Vybavení kuchyně – jednoduchá kuchyňská linka, elektrický sporák, digestoř. Vybavení soc. zařízení – vana, umyvadlo, WC.

Dispoziční řešení: 1.NP: veranda, chodba, koupelna s WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 pokoje

Je provedena nástavba podkrovního podlaží, která je nedokončená (je ve stavu hrubé stavby). Byl zesílen strop, upraven krov, provedeny nové vyzdívky z tvárnic, osazena střešní okna. Podkrovní prostor je jinak bez podlahových krytin, instalačních rozvodů, vnitřních omítek a zařizovacích předmětů. Není dosud provedeno ani vnitřní schodiště. Nicméně je tento podkrovní prostor stavebně připraven pro dokončení a zřízení druhého bytu velikosti 3+kk. Prozatím je přístup po venkovním schodišti a po střeše verandy, která je však zatím bez zábradlí a neplní funkci plnohodnotné terasy. Je připravený stropní otvor pro instalaci vnitřního schodiště. Poloha vnitřního schodiště je však uvnitř obytné plochy v 1.NP. Budoucí podkrovní byt tak nebude mít samostatný vchod.
Stáří domu je asi 57 roků.

Údaje o popisu stavu předmětu dražby a o právech a závazcích na předmětu dražby váznoucích jsou uvedeny pouze podle dostupných informací a navrhovatel ani dražebník za nesprávnost takových údajů nenesou odpovědnost.

Předmět dražby se draží jak stojí a leží.