Byt Hodonín

číslo dražby:DD286
Začátek dražby:28.1.201510:15:00
Konec dražby:28.1.201510:30:00
Čas serveru:
Nejnižší podání:900 000 Kč
Minimální příhoz:10 000 Kč
Do konce dražby:
Účastníků dražby:
Nejvyšší podání:bez příhozu
Aktuální dražitel:
Byt HodonínByt HodonínByt Hodonín
Kraj:Jihomoravský
Okres:Hodonín
Nejnižší podání:900 000 Kč
Začátek dražby:28.1.201510:15
Konec dražby:28.1.201510:30

Předmětem dražby je byt o velikosti 2+1, který se skládá ze 2 obytných místností a příslušenství - chodby, kuchyně, koupelny, WC, šatny, 2 sklepů. Bytový dům je třípodlažní - má tři nadzemní podlaží, bytová jednotka se nachází ve 3.NP. Dům je napojen na rozvody NN, plynu, veřejný vodovod, kanalizaci. Přístupové komunikace jsou zpevněny.
Konstrukce: základy betonové s izolací, cihelné zdivo, stropy s rovným omítlým podhledem, střecha rovná, krytina živičná, klempířské konstrukce úplné z pozinkovaného plechu, vnitřní omítky vápenné hladké, venkovní omítky břízolitové, vnější obklad soklu proveden, vnitřní obklady keramické v koupelně, WC a kuchyni. Dveře vnitřní dřevěné hladké, okna plastová zdvojená, podlahy místností keramická dlažba, PVC. Vytápění ústřední s plynovým kotlem v bytové jednotce, radiátory litinové, plechoví, elektroinstalace světelná i motorová, bleskosvod instalován, rozvod vody teplé a studené v každém bytě, ohřev vody je kombinovaný s vytápěním v jednotlivých bytech (plyn. kotel), instalace plynu je provedena, kanalizace do veřejné sítě, vybavení kuchyně - sporák a kuchyňská linka, vnitřní vybavení koupelny - vana, umyvadlo, WC splachovací, ostatní vybavení je standardní.

Údaje o popisu stavu předmětu dražby a o právech a závazcích na předmětu dražby váznoucích jsou uvedeny pouze podle dostupných informací a navrhovatel ani dražebník za nesprávnost takových údajů nenesou odpovědnost.

Předmět dražby se draží jak stojí a leží.