byt Hodkovice nad Mohelkou

číslo dražby:DD373
Začátek dražby:18.12.201810:15:00
Konec dražby:18.12.201810:36:51
Čas serveru:
Nejnižší podání:520 000 Kč
Minimální příhoz:10 000 Kč
Do konce dražby:
Účastníků dražby:
Nejvyšší podání:765 000 Kč
Aktuální dražitel:IMMO-18390
byt Hodkovice nad Mohelkoubyt Hodkovice nad Mohelkoubyt Hodkovice nad Mohelkoubyt Hodkovice nad Mohelkou
Kraj:Liberecký
Okres:Liberec
Nejnižší podání:520 000 Kč
Začátek dražby:18.12.201810:15
Konec dražby:18.12.201810:36
Předmětem dražby je bytová jednotka 1+1 v osobním vlastnictví, která je umístěna v 2. podlaží objektu. Součástí bytové jednotky je kuchyně o výměře 13,50 m2, pokoj o výměře 16,00 m2, koupelna s WC o výměře 3,50 m2, předsíň o výměře 2,70 m2, sklepní kóje o výměře 2,50 m2. Podlahová plocha činí 35,70 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 38,20 m2. Jádro v bytě je z umakartu. Bylo renovované. Vnitřní omítky jsou štukové. V bytové jednotce jsou instalována plastová okna s dvojsklem. Obytné prostory jsou orientovány na východ. Vybavení koupelny tvoří sprchový kout, umyvadlo a WC je vybaveno klasickou toaletou. Použité vnitřní dveře jsou typové dřevěné plné, typové dřevěné prosklené, zárubně dveří jsou ocelové a vchodové dveře jsou typové dřevěné. Vybavení kuchyně tvoří kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů, elektrický sporák. Osvětlovací techniku tvoří lustry. V obytných místnostech jsou položeny koberce, v kuchyni jsou koberce, v koupelně je na podlaze lino a v chodbě jsou koberce. V ostatních místnostech je cementový potěr. Mezi další vybavení bytu patří digestoř, anténní rozvody. V bytě je zavedena elektřina o napětí 230V a dodávky zajišťuje rozvodná síť elektrického proudu. Objekt je připojen na vodovodní řad, je napojen na veřejnou kanalizaci a rozvod zemního plynu není připojen. Byt je vybaven ústředním topením (dálkové) a topná tělesa jsou závěsné radiátory. Ohřev vody je řešen dálkově. V roce 2016 proběhla rekonstrukce těchto konstrukčních prvků: koupelna - částečná. Oceňovaná bytová jednotka je v dobrém stavu.
Oceňovaná bytová jednotka je vybudována v typovém panelovém bytovém domě. Stavba má celkem 4 nadzemní podlaží a má 1 podzemní podlaží. V objektu není půda a nemá vybudované obytné podkroví. Základy jsou železobetonové izolované, objekt je panelové konstrukce a stropy jsou železobetonové montované. Má rovnou střechu, střešní krytina je tvořena živičnou lepenkou a pro klempířské prvky byl použit pozinkovaný plech. Vnější omítky jsou minerální a zateplení pláště je z polystyrenu.
Společnými prostory domu jsou: vstupní prostor, schodiště, kočárkárna, sušárna. Na základě sdělení osoby přítomné během prohlídky byl objekt postaven v roce 1984.
V roce 2014 proběhla rekonstrukce těchto konstrukčních prvků: zateplení pláště - celková, vertikální rozvody - celková, vstupní prostor - částečná, okna - celková. Stěny jsou bez vad, střecha je bez vad, okna jsou bez vad, podlahy jsou bez vad, vybavení objektu je bez vad a rozvody v objektu jsou bez vad. Stav bytového domu je velmi dobrý.
Na pozemku nejsou trvalé porosty a není oplocen. Pozemek je rovinatý. K objektu lze přijet bez problému po zpevněné obecní cestě. Objekt je postaven v širším centru obce a charakter okolí odpovídá rezidenční zástavbě bytovými domy. Dostupnost obchodů je nízká - vybavenost menšími obchody s omezenou otevírací dobou. V místě je dostupná základní škola, pro vyšší vzdělání a 4 specializované služby je nutné dojíždět a v místě je pouze částečná vybavenost z hlediska kulturních zařízení. V okolí domu je pouze částečná vybavenost z hlediska sportovního vyžití, v okolí jsou nejdůležitější úřady, ostatní úřady jsou v dojezdové vzdálenosti a v obci se nachází pobočka České pošty. Životní prostředí v okolí domu je klidné, bez zdraví ohrožujících vlivů a zeleň v podobě lesů a luk v bezprostřední blízkosti. V místě je zastávka autobusových a vlakových spojů, jsou zde dobré parkovací možnosti přímo u objektu.
Údaje o popisu stavu předmětu dražby a o právech a závazcích na předmětu dražby váznoucích jsou uvedeny pouze podle dostupných informací a navrhovatel ani dražebník za nesprávnost takových údajů nenesou odpovědnost.
Předmět dražby se draží jak stojí a leží.